درباره ما

 

 

گروه آژانسهای گردشگران با عنایت به اهمیت جایگاه صنعت گردشگری و هتلداری و ضرورت پرداختن به آن به ویژه در بخش آموزش و تربیت نیروی انسانی، در سال1389"مجتمع آموزش گردشگری و هتلداری گردشگران سرو شیراز "را پایه گذاری نمود..

مجتمع  آموزشی گردشگران سرو شیراز تمامی تلاش خود را نموده است تا به عنوان یک مرکز آموزشی حرفه ای و پیشرو، پاسخگوی نیازهای آموزشی علاقمندان در تمامی زمینه های مرتبط با صنعت  گردشگری و هتلداری باشد و در این راه سعی نموده است تا با کمک اساتید مجرب و کارآزموده و فضای آموزشی دلپذیر و استاندارد، با بالاترین کیفیت ممکن کلاسها و دوره های آموزشی را برگزار نماید. در این راستا، دپارتمانهای مختلف مجتمع ، کارگاه ها و کلاسهای آموزشی متنوعی رادر تمامی بخش های گردشگری ، هتلداری ، آشپزی ، قنادی ، کافی شاپ ، نجوم گردشگری و ...... برگزار میکنند.

تمام تلاش خودرا کرده ایم تا در این نظام آموزشی هدفمند گلوگاهها ی ارتباطی بین فعالیت های آموزشی ( آموزش، مشاوره و هدایت شغلی) را به بهترین شکل ممکن شناسائی و با راه کارهای عملی و موثر ، آنها را به هم پیوند دهیم.

 

از دیگر دستاوردهای مهم مجتمع در زمینه آموزش ، همکاری صمیمانه با سایر ارگان ها ، انجمن ها و تشکل های هرچند کوچک اما موفق در صنعت گردشگری ، هتلداری  ، در جهت بسط و توسعه هر چه بیشتر فعالیت های گروهی می باشد.

به امید روزی که بتوانیم با همکاری شما دوستان عزیز گام های موثری در جهت پیشرفت این صنعت در کشور عزیزمان ایران برداریم.

شیراز ـ میدان احسان ـ پلاک 233      

کد پستی : 14798 71876

تلفن : 6240724 0711  

فکس : 6240611- 0711

www.gardeshgaransarv.com

Email:info@gardeshgaransarv.com

/ 0 نظر / 46 بازدید