دوره ی آموزشی (TOUR GUIDE ) راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

 دوره ی آموزشی  (TOUR GUIDE )  راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی 

این دوره جهت آموزش اصول و مبانی راهنما در تورهای داخلی و خارجی ، روشهای مختلف تورگردانی ، افزایش هرچه بیشتر اطلاعات تخصصی و علمی علاقمندان به سفر  ، آشنایی با مشکلات و مسائل احتمالی در سفر و راه و روش مقابله با این قبیل مشکلات  می باشد. علاقمندان پس از طی مراحل آزمون و دریافت کارت راهنما از سوی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی

 و گردشگری و شرکت در سفرهای آموزشی  به عنوان راهنمای همراه و کسب تجربه مورد قبول ،  به عنوان راهنمای گردشگری مستقیما" شروع به فعالیت می کنند.

 

مدت دوره: طول دوره معادل 6 ماه و 365 ساعت آموزشی می باشد.

شرایط لازم جهت گذراندن دوره :

1- داشتن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم

2- حداقل تسلط کامل به یک زبان زنده دنیا شامل: انگلیسی ؛ آلمانی ؛ ایتالیایی ؛ ارمنی ؛ فرانسه ؛ اسپانیایی ؛ عربی ؛ ترکی؛ ...

.3- علاقه فردی

 4- سلامت کامل گفتاری ‌، شنیداری ، جسمانی و روحی

نوع گواهی نامه صادره : سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تنها متولی گردشگری و صادر کننده کارت راهنمای گردشگری در کشور.

زمان برگزاری : دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی در حال حاضر به صورت گردشی و با ارائه واحد های سرفصلهای آموزشی تحت نظر دفتر برنامه ریزی آموزشی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری توسط این مجتمع برگزار می گردد . با حـذف مصاحبه ورودی و تبدیل آن به مصاحبه پایان دوره امکان شرکت در این دوره ها برای کلیــــه عزیزان علاقه مند بدون هیچگونه محدودیتی ایجاد گردید . از کلیه علاقه مندان در هــــر زمان ثبت نام به عمل آمده و کلاسها به صورت دوره ای تشکیل و علاقمندان  بلافاصلـــــه بدون اتلاف زمان در جریان آموزش قرارخواهند گرفت .

محل برگزاری کلاسها : شیراز ، میدان احسان ،پلاک 233، مجتمع آموزش گردشگری و هتلداری گردشگران سرو شیراز

تلفن تماس و هماهنگی : 6240724-6240611 (0711)

/ 0 نظر / 806 بازدید